Teslimat ve Kargo

Siparişinizin ne zaman elinize ulaşacağını merak ediyorsanız, genellikle 1-3 iş günü içerisinde kargolarınız adresinize ulaştırılmaktadır. Ancak, teslimat süresi adresinize ve kargo şirketlerine göre değişebilir. Bu nedenle, siparişinizin teslimat süresi hakkında daha fazla bilgi almak veya özel bir teslimat tarihi için bize ulaşmak isterseniz, müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz. Böylece, siparişinizin teslimatı için en uygun zamanı seçebilir ve siparişinizin ne zaman elinize geleceğini daha net bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Siparişinizi verdiğiniz andan itibaren, haftanın iş günleri içerisinde ve en geç 24 saat içerisinde kargo şirketlerine teslim edilir. Bu, hafta sonları ve tatiller dahil olmak üzere geçerlidir. Siparişinizin ne zaman kargoya verileceği hakkında daha ayrıntılı bilgi almak ve kafanıza takılan soruları sormak isterseniz, müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Biz sizin için en iyi çözümü bulmak için elimizden geleni yapıyoruz. Enteknoloji.com.tr olarak, müşteri memnuniyetini her zaman öncelikli olarak algılıyoruz ve sizlere en iyi hizmeti verebilmek için elimizden geleni yapıyoruz. Siparişinizin teslimatının sonunda hala bir sorununuz varsa size geri dönüş yapacağımızdan emin olun. Özellikle kargoda kayıp veya hasar gibi durumlar için, biz sizin yerinize kargo firmasıyla iletişim kurar ve sorunun çözümünü sağlarız.

Enteknoloji.com.tr, sizlerin teknolojik ihtiyaçlarınızı en uygun fiyatlarla karşılamak ve mümkün olan en iyi kullanıcı deneyimini sağlamak için çalışıyor. Tek yapmanız gereken, bize sipariş vermek ve siparişinizin takibini yapmak. Enteknoloji.com.tr olarak teknolojik ihtiyaçlarınızı karşılamak ve her zaman en iyi çözümü sunmak için sizinleyiz.