İptal, İade ve Değişim

Ürünüm için iade veya değişim yapabilir miyim?

 

Tabi ki yapabilirsiniz. Enteknoloji.com.tr'den aldığınız ürünler kullanılmamış durumda ise, 14 gün içinde değişim işlemini başlatabilirsiniz. Değişim işlemi için öncelikle müşteri hizmetlerimizle iletişim kurmanız gerekir. Bize değişim talebinizi ileteceğinizde, size uygun adımları tarif edecek ve yapmanız gerekenleri anlatarak gerekli anlaşma kodunu vereceğiz.

 

Değişim işlemi için ürünü, MNG Kargo ile müşteri hizmetlerimiz tarafından size verilen anlaşma kodunu kullanarak adresimize göndermeniz gerekir. Lütfen ürünün ambalajını ve aksesuarlarını dikkatli bir şekilde paketleyin ve ürünün iade nedenini ve sipariş numaranızı belirtin. Ürün bize ulaştıktan sonra, ürünün durumunu kontrol edecek ve gerekli kontrolleri yaptıktan sonra değişimi gerçekleştireceğiz.

 

Lütfen unutmayın ki, ürünlerin iadesi veya değişimi için koşullarımızı ve kurallarımızı dikkatli bir şekilde okumanız ve uymak zorunda olduğunuzdan emin olmanız gerekmektedir. Örneğin, ürünlerin kullanılmış veya açılmış olması durumunda iade veya değişim yapma şansınız yoktur. Ayrıca, özel sipariş veya özel üretim ürünler için de iade veya değişim yapma şansınız yoktur.

 

Değişim için ürünü hangi adrese göndereceğim?

 

MNG Kargo'ya ürününüzü teslim ederken anlaşma kodunuzu vermeniz yeterli olacaktır. İade ve ürün değişim İşlemlerinde Çift Yön (Gidiş-Geliş) kargo ücreti müşterilerimize aittir.

 

Herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin. ve Sizin için en iyi çözümü bulmak için elimizden geleni yapacağız. Enteknoloji.com.tr olarak, müşteri memnuniyetini her zaman öncelikli olarak algılıyoruz ve sizlere en iyi hizmeti verebilmek için elimizden geleni yapıyoruz.